Krynica Morska – wymarzone miejsce na wypoczynek. Ile kosztują noclegi w Krynicy Morskiej?

Każdy amator wypoczynku nad polskim morzem wie, ze nigdzie nie ma takich plaż jak nad Mierzeją Wiślaną. Tutejsze złote piaski co roku przyciągają setki tysięcy turystów, którzy wykupują noclegi w tutejszych miejscowościach. Ile trzeba będzie zapłacić za wakacje nad Bałtykiem w 2023 roku? Dziś przyjrzymy się cenom noclegów!

Spis treści:

  1. Krynica Morska – uzdrowisko nad Bałtykiem
  2. Ile kosztują wakacje w Krynicy Morskiej?
  3. Ceny noclegów w Krynicy Morskiej

Krynica Morska – uzdrowisko nad Bałtykiem

Krynica Morska to uzdrowisko położone na Mierzei Wiślanej – posiada zarówno brzeg morski, jak i zalewowy. Wokół krynicy znajdziemy wiele szlaków pieszych i rowerowych, dlatego jeżeli akurat trafimy na gorszą pogodę, to zawsze możemy po prostu wybrać się na spacer po okolicznych lasach. Po Zalewie Wiślanym kursują rejsy – Krynica Morska ma na przykład połączenie wodne z Fromborkiem, niewielką, malownicza miejscowością z masą ciekawych zabytków. To właśnie tutaj spoczywa Kopernik. Wróćmy jednak do Krynicy Morskiej – jej główną atrakcją są mimo wszystko plaże. Złote, piaszczyste, ciągnące się po horyzont i bardzo czyste. Amatorzy siatkówki z pewnością nie będą się tutaj nudzić – na tutejszych plażach nie brakuje boisk do uprawiania tego sportu.

Ile kosztują wakacje w Krynicy Morskiej?

Czy w Krynicy Morskiej jest drogo? Na to pytanie trudno odpowiedzieć. Każdy na wakacje wyda przecież inną kwotę. Łączny koszt wypoczynku jest uzależniony między innymi od atrakcji z których skorzystamy w trakcie pobytu oraz od tego czy głównie będziemy sobie gotować sami czy jeść na mieście. Dlatego trudno określić koszt wakacji w Krynicy Morskiej. Z pewnością jednak można stwierdzić, że ceny w tej miejscowości są nieco tańsze niż nad otwartym morzem. Doskonale odzwierciedlają to ceny noclegów – w Krynicy Morskiej jest nieco taniej niż w Rewalu, Międzyzdrojach czy Mielnie.

Ceny noclegów w Krynicy Morskiej

Czym jeszcze może nas zaskoczyć Krynica Morska? Apartamenty w tej miejscowości są naprawdę niedrogie, i uważamy że to najkorzystniejsza cenowo opcja noclegowa. Za obiekt w wysokim standardzie zapłacimy nieco ponad 300 złotych. W komfortowych warunkach może w nim wypoczywać czteroosobowa rodzina. To często apartamenty znajdujące się w luksusowych hotelach przy samej plaży. W hotelu dwugwiazdkowym zapłacimy około 100 złotych za noc od osoby. Niedrogie są również kempingi – średnio za noc na kempingu w Krynicy Morskiej zapłacimy 30 złotych wraz ze wszystkimi opłatami. Kemping jednak nie jest dla wszystkich – spanie pod namiotem, tłok i hałas nie musi odpowiadać każdemu.